Wie kan mij adviseren over de VDAB-Dienstverlening?

afb6 rodedraad alg beeld

VDAB-accountmanagers

VDAB biedt u een uitgebreide en meestal gratis dienstverlening. Om uw vraag efficiënt aan te pakken en u met kennis van zaken te ondersteunen, beschikt de VDAB over een corporate netwerk van accountmanagers. Zij zijn uw aanspreekpunt binnen de VDAB.  Elke accountmanager is  gespecialiseerd in:

• de opmaak en verschillende publicatiemogelijkheden van uw vacature;

• de opleidingsmogelijkheden en verschillende leerformules;

• de mogelijke steunmaatregelen bij tewerkstelling en opleiding;

• competentiegericht zoeken naar werknemers of het organiseren van jobcontactdagen.

• samenstelling van de werkzoekendenpopulatie en het gebruik van de VDAB-website.

Samen met u onderzoekt de accountmanager welke producten of diensten een antwoord bieden op uw HR-vragen. U krijgt een voorstel van oplossing die zowel binnen als buiten de VDAB-dienstverlening kan liggen.

Informatie over accountmanagement vindt u op www.vdab.be/hraanbod/regioaccounts.shtml

U kan ook rechtstreeks contact opnemen met:

Ria Gijbels – teamleider accountmanagement Limburg
gsm: 0497 519 038
e-mail: ria.gijbels@vdab.be
Uitzendsector

Roger Evens
gsm: 0497 519 113
e-mail: Roger.evens@vdab.be
Sectoren: hout, bouw, elektriciteit en betonagglomeraten

Sonja Wagemakers
gsm: 0497 519 041
e-mail: sonja.wagemakers@vdab.be
Sectoren: voeding, horeca, toerisme, sociale secretariaten en boekhouders

Chris Duchateau
gsm: 0470 191 290
e-mail: chris.duchateau@vdab.be
Sectoren: social profit, schoonmaak en dienstencheques

Luc Thijs
gsm: 0499 541 629
e-mail: luc.thijs@vdab.be
Sectoren: metaal, transport en logistiek

Luc Depaire
gsm: 0486 444 738
e-mail: luc.depaire@vdab.be
Sectoren: groot- en kleinhandel, garages, scheikunde, grafische en ICT

Infosessies Bijblijven

De VDAB organiseert bijna maandelijks informatiesessies voor werkgevers over actuele HR-topics.

Afhankelijk van het thema worden de sessies ingericht samen met partners, bijvoorbeeld sociale secretariaten,sectorfondsen, werkgeversorganisaties of bevoegde overheidsinstanties. Zowel kleine als grote ondernemingen nemen hieraan deel. De data en inhoud van deze infosessies ‘Bijblijven’ voor werkgevers vindt u op www.vdab.be/agenda