Contactgegevens

Competentiecentra VDAB Limburg

Trichterheide Hasselt
Trichterheideweg 9, 3500 Hasselt
Tel.: 011 264 850
cc.limburg.trichterheideweg@vdab.be
auto/vrachtwagentechniek en carrosserie

Vissersstraat Hasselt
Vissersstraat 3, 3500 Hasselt
Tel.: 011 379 440
cc.limburg.vissersstraat@vdab.be
industriële automatisering, metaal en confectie

Waterschei Hasselt
Minderbroedersstraat 16, 3600 Genk
Coördinatie vanuit cc.Vissersstraat

Boomkensstraat Hasselt
Boomkensstraat 221, 3500 Hasselt
Tel.: 011 278 640
cc.limburg.boomkensstraat@vdab.be
bouw, horeca en professionele schoonmaaktechnieken

Campus Genk-Zuid Bilzen
Calvarieberg 6, 3740 Bilzen
Tel.: 089 560 410
cc.limburg.calvarieberg@vdab.be
transport, logistiek, wegenbouw, machinale beroepen in

de bouw
Eisden Maasmechelen
Paul Nicoulaan 29 bus 1, 3630 Maasmechelen
Tel.: 089 779 180
cc.limburg.paulnicoulaan@vdab.be
bouw, horeca en professionele schoonmaaktechnieken

Peer
Noordervest 23, 3990 Peer
Tel.: 011 807 970
cc.limburg.noordervest@vdab.be
handel, administratie en verkoop, metaal, bouw en confectie, professionele schoonmaaktechnieken

Genk
Europalaan 37, 3600 Genk
Tel.: 089 301 411
cc.limburg.europalaan@vdab.be
handel, administratie en verkoop, ICT en Social profit

Tongeren
Rietmusweg 92, 3700 Tongeren
Tel.: 012 398 070
cc.limburg.rietmusweg@vdab.be
handel, administratie en verkoop, logistiek en hout professionele schoonmaaktechnieken

Sint Truiden
Nijverheidslaan 1, 3800 Sint Truiden
Coördinatie vanuit cc.Tongeren

Werkwinkels VDAB Limburg

WW Lanaken
Pastorijstraat 7, 3620 Lanaken
Tel.: 089 739 260
wwlanaken@vdab.be

WW Bilzen
Hospitaalstraat 13, 3740 Bilzen
Tel.: 089 518 510
wwbilzen@vdab.be

WW Bree
Ter Rivierenwal 10, 3960 Bree
Tel.: 089 700 260
wwbree@vdab.be

WW Borgloon
Stationsstraat 15 , 3840 Borgloon
Tel.: 012 398 070
wwborgloon@vdab.be

WW Herk-De-Stad
Markt 19, 3540 Herk-De-Stad
Tel.: 013 358 590
wwherkdestad@vdab.be

WW Lommel
Hertog Janplein 1, 3920 Lommel
Tel.: 011 399 780
wwlommel@vdab.be

WW Peer
Steenweg op Wijchmaal 12 bus1, 3990 Peer
Tel.: 011 668 920
wwpeer@vdab.be

WW Tessenderlo
Diesterstraat 24, 3980 Tessenderlo
Tel.: 013 610 390
wwtessenderlo@vdab.be

WW Dilsen-Stokkem
Europalaan 25, 3650 Dilsen-Stokkem
Tel.: 089 790 966
wwdilsenstokkem@vdab.be

WW Leopoldsburg
Nicolaylaan 143, 3970 Leopoldsburg
Tel.: 011 340 580
wwleopoldsburg@vdab.be

WW Hasselt
Bampslaan 19, 3500 Hasselt
Tel.: 011 302 210
wwhasselt@vdab.be

WW Genk
Europalaan 37a, 3600 Genk
Tel.: 089 366 400
wwgenk@vdab.be

WW Maasmechelen
Binnenhof 1, 3630 Maasmechelen
Tel.: 089 482 030
wwmaasmechelen@vdab.be

WW Maaseik
Maastrichtersteenweg 19a, 3680 Maaseik
Tel.: 089 365 660
wwmaaseik@vdab.be

WW Neerpelt
Sooi Willemsplein 1 bus4, 3910 Neerpelt
Tel.: 011 570 620
wwneerpelt@vdab.be

WW Houthalen
Guldensporenlaan 9, 3530 Houthalen
Tel.: 011 668 630
wwhouthalen@vdab.be

WW Beringen
Koolmijnlaan 31 bus3-4, 3580 Beringen
Tel.: 011 456 610
wwberingen@vdab.be

WW Heusden-Zolder
Markt 9 bus20, 3550 Heusden-Zolder
Tel.: 011 807 750
wwheusdenzolder@vdab.be

WW Tongeren
Stationslaan 12, 3700 Tongeren
Tel.: 012 398 750
wwtongeren@vdab.be

WW Sint-Truiden
Diesterstraat 23, 3800 Sint-Truiden
Tel.: 011 480 310
wwsinttruiden@vdab.be